زمان جاری : جمعه 04 خرداد 1403 - 1:44 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمshania آفلاینارسال‌ها : 1
عضویت: 22 /9 /1399


پاسخ : 1 RE اجرای کفپوش اپوکسی
کفپوش رزینی چیست ؟
به زبان ساده، کفپوش رزینی یک سطح پلاستیکی بادوام است که در ابتدایی‌ترین سطح خود از یک رزین مصنوعی و یک سخت کننده جداگانه تشکیل شده است. این یک پوشش رزینی در نظر گرفته می‌شود. شما برای داشتن کفپوش صنعتی در ساختار خود به کفپوش رزین که ضخیم‌تر و بادوام‌تر است نیاز دارید.
کفپوش رزینی یک راه حل کف فوق العاده با دوام، ایمن و پایدار برای همه کاربردهای صنعتی، از تولید مواد غذایی و دارویی گرفته تا بازارهای خرده‌فروشی، کارخانه‌های خودروسازی و سایر موارد است.
تمیز کردن آسان، مقاوم در برابر سایش و آسیب، و با خواص ضد لک و بهداشتی عالی است. سه نوع اصلی کفپوش رزینی PMMA، پلی اورتان PU و اپوکسی است. در حالی که کلیه کفهای رزین از بهداشت و دوام بیشتری نسبت به سایر سطوح کف برخوردار هستند، تفاوت بین هر نوع بسته به کاربرد آنها می تواند مزایا یا معایب قابل توجهی ایجاد کند.
PMMAPMMA مخفف پلی متیل متاکریلات است، یک رزین مصنوعی همچنین به عنوان "اکریلیک" یا "شیشه اکریلیک" شناخته می شود که برای ایجاد محصولات رایج مانند پلکسی گلاس، لوسیت و پرسپکس استفاده می شود. کفپوش رزینی PMMA که به عنوان یک رزین ترموپلاستیک طبقه بندی می شود، برای نیازهای صنعتی مانند مقاومت در برابر لغزش، شیمیایی یا الکتریکی بسیار قابل تنظیم است. مشخصه بارز کفپوش رزینی PMMA، کاربرد بسیار سریع و زمان سخت شدن آن (حتی در دمای کمتر از 0 درجه سانتیگراد) است.
این مدت زمان بسیار کوتاه، اطمینان حاصل می کند که یک کف رزین PMMA می تواند به طور کامل نصب کرد، در نتیجه حداقل زمان خرابی برای کارخانه و تأسیسات تولیدی حاصل می شود. کفپوش PMMA نیز به دلیل داشتن پیوند شیمیایی بین لایه‌ای منحصر به فرد، در مقایسه با سایر کفپوش های رزینی که نیاز به تعویض کامل دارند، تعمیر و ارتقا می یابد.
کفپوش‌های رزینی PMMA معمولاً بیشتر از کف‌پوش‌های دیگر رزین هستند. با این حال، کفهای رزین PMMA دوام بیشتری دارند و فاصله زمانی تا اولین نگهداری به طور قابل ملاحظه‌ای بیشتر از هر سیستم دیگری است، زیرا در مقایسه گزینه‌های کف رزین یک نکته مهم است.امضای کاربر : کفپوش اپوکسی - کفپوش بتنی - کف سازی صنعتی - کفپوش رزینی
شنبه 22 آذر 1399 - 22:39
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :

theme designed for MyBB | RTL by MyBBIran.com