زمان جاری : جمعه 04 خرداد 1403 - 1:57 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 124
نویسنده پیام
web05 آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضویت: 28 /7 /1400


سئو ساخت سایت
بک لینک و لینک سازی حرف اصلی مفهوم سئو خارجی است. یکی از 3 تاثیر گذار ترین فاکتور های سئو بک لینک است و با استفاده از آن میتوانیم ساخت سایت خودمان را به عنوان ساخت سایتی قابل اعتماد و معتبر به گوگل معرفی کنیم.

در واقع لینک سازی و ایجاد بک لینک، روشی حساس و تاثیر گذار برای معرفی بیشتر ساخت سایت به موتور جست و جو است.

اینکه چقدر وب ساخت سایت به شما لینک داده باشند و موضوعی در مورد شما را مطرح کرده باشند، نشان از معروف بودن و محبوب بودن وب ساخت سایت شماست.

حالا فاکتور ها و موارد بسیار زیادی وجود دارد که به این بک لینک ها ارزش و امتیاز می دهد. برای مثال معرفی شدن شما از سوی یک ساخت سایت قدیمی و معتبر، با معرفی شدن شما از سوی یک وبلاگ تازه تاسیس نمیتواند یکسان باشد.


بک لینک سازی چیست

همانطور که گفته شد یکی ار فاکتورهای سئو خارجی بک لینک سازی می باشد . بک لینک سازی به معنای گذاشتن لینک صفحات یک ساخت سایت در یک صفحات یک ساخت سایت دیگر است . بازاریاب ها ، بک لینک سازی را یکی از شیوه های تبلیغات می دانند . وقتی لینک یک صفحه از ساخت سایت ما در یک ساخت سایت دیگر قرار می گیرد بازدید کنندگان ساخت سایت مذکور به ساخت سایت ما نیز مراجعه می کنند بدین ترتیب ساخت سایت مورد نظر کار تبلیغ صفحات ساخت سایت ما را انجام داده است .

در سال های اخیر بک لینک سازی و ساخت لینک برای گوگل بسیار مهم بوده است ، در همین راستا نیز ساخت سایت هایی پدید آمدند که خرید و فروش لینک می کردند. این مسئله باعث گردید سئو بسیاری از ساخت سایت ها به یکباره تغییر کند و آنها به صفحه اول موتور جست و جو برسند . به همین دلیل گوگل بعد از مدتی با توجه به رتبه دار شدن ساخت سایت های بی کیفیت به وسیله بک لینک سازی ، فیلترهای مختلفی برای بک لینک سازی ایجاد نمود تا از به وجود آمدن ترافیک بازدید کننده به سوی یک ساخت سایت در مدت زمان کمی جلوگیری نماید . خرید و فروش لینک و سرازیر شدن یکباره تعداد زیادی از بازدیدکنندگان به یک ساخت سایت باعث گمراهی گوگل می شد به همین دلیل گوگل سخت گیری های خود را آغاز کرد . بعد از مدتی افراد مختلف بر این باور بودند که بک لینک سازی دیگر اثری بر سئو ندارد و انجام دادن آن فرقی با انجام ندادنش ندارد . البته امروزه نیز برخی از افراد هنوز بر این باورند.

براساس نتایج و ارزیابی های انجام گرفته بک لینک سازی همچنان یکی از فاکتورهای مهم سئو می باشد به شرط آنکه قوانین مربوط به آن رعایت شود و تقلبی در بک لینک سازی انجام نگیرد . برای آنکه این فاکتور برای سئو موثر واقع شود باید از لینک های با کیفیت استفاده شود . بعد از آنکه برخی از بک لینک گذاری های تاثیر منفی بر سئو گذاشت ، افراد بک لینک ها را به 2 دسته تقسیم نمودند . بک لینک های با کیفیت و بک لینک های بی کیفیت .

نتیجه گیری
اگر تصمیم به ساخت سایت دارید از سئو و لینک سازی غافل نشوید. هر سوالی در رابطه با ساخت سایت و سئو سایت دارید میتوانید با مشاوران نونگار مشورت کنید.


منبع: ساخت سایت


چهارشنبه 28 مهر 1400 - 15:22
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

theme designed for MyBB | RTL by MyBBIran.com